|
|
|||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | DKS Dys | 18 | 38 | 12 | 2 | 4 | 57-28 | 7 | 2 | 0 | 27-11 | 5 | 0 | 4 | 30-17 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4-3 |
2. | GSKS Ułęż | 18 | 38 | 12 | 2 | 4 | 54-33 | 7 | 1 | 1 | 33-16 | 5 | 1 | 3 | 21-17 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3-4 |
3. | GKS Abramów | 18 | 35 | 10 | 5 | 3 | 47-24 | 5 | 3 | 1 | 20-9 | 5 | 2 | 2 | 27-15 | ||||||
4. | Kadet Lisów | 18 | 32 | 9 | 5 | 4 | 61-32 | 5 | 3 | 1 | 34-14 | 4 | 2 | 3 | 27-18 | ||||||
5. | Puławiak Puławy | 18 | 30 | 9 | 3 | 6 | 41-33 | 6 | 0 | 3 | 29-12 | 3 | 3 | 3 | 12-21 | ||||||
6. | Gigant Przytoczno | 18 | 28 | 8 | 4 | 6 | 54-37 | 6 | 1 | 2 | 32-16 | 2 | 3 | 4 | 22-21 | ||||||
7. | KS Wola Czołnowska | 18 | 17 | 4 | 5 | 9 | 29-44 | 2 | 2 | 5 | 14-21 | 2 | 3 | 4 | 15-23 | ||||||
8. | KS Markuszów | 18 | 13 | 3 | 4 | 11 | 29-64 | 2 | 2 | 5 | 17-30 | 1 | 2 | 6 | 12-34 | ||||||
9. | Gabaryty Dęblin | 18 | 12 | 3 | 3 | 12 | 31-72 | 1 | 2 | 6 | 14-32 | 2 | 1 | 6 | 17-40 | ||||||
10. | LKS Skrobów | 18 | 9 | 2 | 3 | 13 | 27-63 | 1 | 2 | 6 | 18-31 | 1 | 1 | 7 | 9-32 |
Kolejka 1 - 29-30 sierpnia |
GSKS Ułęż | 3-2 | Kadet Lisów | 9 września |
Gabaryty Dęblin | 1-2 | Puławiak Puławy | |
LKS Skrobów | 5-0 | KS Markuszów | |
DKS Dys | 4-1 | KS Wola Czołnowska | |
GKS Abramów | 1-1 | Gigant Przytoczno |
Kolejka 2 - 5-6 września |
Kadet Lisów | 3-3 | Gigant Przytoczno | |
KS Wola Czołnowska | 0-3 | GKS Abramów | |
(wo) | |||
na boisku 4-2 / w drużynie gospodarzy wystąpiło pięciu nieuprawnionych zawodników | |||
KS Markuszów | 2-1 | DKS Dys | |
Puławiak Puławy | 0-1 | LKS Skrobów | |
GSKS Ułęż | 5-2 | Gabaryty Dęblin |
Kolejka 3 - 12-13 września |
Gabaryty Dęblin | 1-3 | Kadet Lisów | |
LKS Skrobów | 2-2 | GSKS Ułęż | |
DKS Dys | 2-1 | Puławiak Puławy | |
GKS Abramów | 1-1 | KS Markuszów | |
Gigant Przytoczno | 4-2 | KS Wola Czołnowska |
Kolejka 4 - 19-20 września |
Kadet Lisów | 2-1 | KS Wola Czołnowska | |
KS Markuszów | 3-2 | Gigant Przytoczno | |
Puławiak Puławy | 4-3 | GKS Abramów | |
GSKS Ułęż | 2-1 | DKS Dys | |
Gabaryty Dęblin | 6-1 | LKS Skrobów |
Kolejka 5 - 26-27 września |
LKS Skrobów | 1-6 | Kadet Lisów | |
DKS Dys | 4-4 | Gabaryty Dęblin | |
GKS Abramów | 0-2 | GSKS Ułęż | |
Gigant Przytoczno | 2-2 | Puławiak Puławy | |
KS Wola Czołnowska | 1-2 | KS Markuszów |
Kolejka 6 - 3-4 października |
Kadet Lisów | 4-1 | KS Markuszów | |
Puławiak Puławy | 6-0 | KS Wola Czołnowska | |
GSKS Ułęż | 3-2 | Gigant Przytoczno | |
Gabaryty Dęblin | 1-7 | GKS Abramów | |
LKS Skrobów | 1-7 | DKS Dys |
Kolejka 7 - 10-11 październik |
DKS Dys | 1-1 | Kadet Lisów | |
GKS Abramów | 2-0 | LKS Skrobów | |
Gigant Przytoczno | 5-2 | Gabaryty Dęblin | |
KS Wola Czołnowska | 2-5 | GSKS Ułęż | |
KS Markuszów | 2-4 | Puławiak Puławy |
Kolejka 8 - 7-8 listopada |
Kadet Lisów | 0-0 | Puławiak Puławy | |
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych | |||
GSKS Ułęż | 5-2 | KS Markuszów | |
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych | |||
Gabaryty Dęblin | 2-2 | KS Wola Czołnowska | |
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych | |||
LKS Skrobów | 2-4 | Gigant Przytoczno | |
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych | |||
DKS Dys | 2-1 | GKS Abramów | |
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych |
Kolejka 9 - 24-25 października |
GKS Abramów | 5-3 | Kadet Lisów | |
Gigant Przytoczno | 1-2 | DKS Dys | |
KS Wola Czołnowska | 4-1 | LKS Skrobów | |
KS Markuszów | 1-3 | Gabaryty Dęblin | |
Puławiak Puławy | 2-0 | GSKS Ułęż |
Kolejka 10 - 19-20 czerwca |
Kadet Lisów | 1-3 | GSKS Ułęż | |
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej | |||
Puławiak Puławy | 4-0 | Gabaryty Dęblin | |
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej | |||
KS Markuszów | 3-3 | LKS Skrobów | 18 czerwca |
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej; w drugim terminie w Skrobowie | |||
KS Wola Czołnowska | 0-5 | DKS Dys | |
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej | |||
Gigant Przytoczno | 1-2 | GKS Abramów | |
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej |
Kolejka 11 - 24-25 kwietnia |
Gigant Przytoczno | 3-2 | Kadet Lisów | |
GKS Abramów | 0-0 | KS Wola Czołnowska | |
DKS Dys | 3-1 | KS Markuszów | |
LKS Skrobów | 2-2 | Puławiak Puławy | |
Gabaryty Dęblin | 0-3 | GSKS Ułęż | |
(wo) | |||
mecz się nie odbył - gospodarze nie posiadali aktualnych badań lekarskich |
Kolejka 12 - 1-2 maja |
Kadet Lisów | 12-0 | Gabaryty Dęblin | |
GSKS Ułęż | 6-2 | LKS Skrobów | |
Puławiak Puławy | 1-3 | DKS Dys | |
KS Markuszów | 0-3 | GKS Abramów | |
KS Wola Czołnowska | 2-2 | Gigant Przytoczno |
Kolejka 13 - 8-9 maja |
KS Wola Czołnowska | 2-2 | Kadet Lisów | |
Gigant Przytoczno | 6-2 | KS Markuszów | |
GKS Abramów | 5-0 | Puławiak Puławy | |
DKS Dys | 3-1 | GSKS Ułęż | |
LKS Skrobów | 3-6 | Gabaryty Dęblin |
Kolejka 14 - 15-16 maja |
Kadet Lisów | 2-0 | LKS Skrobów | |
Gabaryty Dęblin | 1-7 | DKS Dys | |
GSKS Ułęż | 1-1 | GKS Abramów | |
Puławiak Puławy | 4-2 | Gigant Przytoczno | |
KS Markuszów | 4-4 | KS Wola Czołnowska | |
w Woli Czołnowskiej |
Kolejka 15 - 22-23 maja |
KS Markuszów | 1-6 | Kadet Lisów | |
KS Wola Czołnowska | 0-1 | Puławiak Puławy | |
Gigant Przytoczno | 6-1 | GSKS Ułęż | |
GKS Abramów | 3-0 | Gabaryty Dęblin | |
DKS Dys | 5-0 | LKS Skrobów |
Kolejka 16 - 29-30 maja |
Kadet Lisów | 6-2 | DKS Dys | |
LKS Skrobów | 2-3 | GKS Abramów | |
Gabaryty Dęblin | 0-5 | Gigant Przytoczno | |
GSKS Ułęż | 1-4 | KS Wola Czołnowska | |
Puławiak Puławy | 7-1 | KS Markuszów |
Kolejka 17 - 5-6 czerwca |
Puławiak Puławy | 1-2 | Kadet Lisów | |
KS Markuszów | 1-4 | GSKS Ułęż | |
w Woli Czołnowskiej | |||
KS Wola Czołnowska | 3-0 | Gabaryty Dęblin | |
Gigant Przytoczno | 4-1 | LKS Skrobów | |
GKS Abramów | 3-2 | DKS Dys |
Kolejka 18 - 12-13 czerwca |
Kadet Lisów | 4-4 | GKS Abramów | |
DKS Dys | 3-1 | Gigant Przytoczno | |
LKS Skrobów | 0-1 | KS Wola Czołnowska | |
Gabaryty Dęblin | 2-2 | KS Markuszów | |
GSKS Ułęż | 7-0 | Puławiak Puławy |
żródło: www.90minut.pl
Amator Rososz-Leopoldów | 2:1 | Błękitni Dys |
2019-11-09, 14:00:00 Rososz 31 |
||
relacja » |
Najbliższa kolejka 16 |
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
A-klasa » Lublin II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 71, wczoraj: 161
ogółem: 2 338 283
statystyki szczegółowe