|
|
|||
Klasa B 2008/2009, grupa: Lublin III | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | KS Nasutów | 18 | 42 | 13 | 3 | 2 | 63-22 | 8 | 0 | 1 | 42-8 | 5 | 3 | 1 | 21-14 | ||||||
2. | Krzczonovia Krzczonów | 18 | 40 | 13 | 1 | 4 | 60-29 | 9 | 0 | 0 | 40-12 | 4 | 1 | 4 | 20-17 | ||||||
3. | Mila Turka | 18 | 33 | 10 | 3 | 5 | 46-46 | 6 | 3 | 0 | 28-14 | 4 | 0 | 5 | 18-32 | ||||||
4. | Oleśnia Oleśniki | 18 | 29 | 9 | 2 | 7 | 42-41 | 5 | 2 | 2 | 24-17 | 4 | 0 | 5 | 18-24 | ||||||
5. | Vir Dorohucza | 18 | 28 | 9 | 1 | 8 | 44-38 | 6 | 0 | 3 | 19-13 | 3 | 1 | 5 | 25-25 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4-3 |
6. | LKS Biskupice (k. Świdnika) | 18 | 28 | 9 | 1 | 8 | 44-42 | 7 | 0 | 2 | 28-19 | 2 | 1 | 6 | 16-23 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3-4 |
7. | Piotrcovia Piotrków | 18 | 23 | 7 | 2 | 9 | 48-46 | 3 | 2 | 4 | 27-26 | 4 | 0 | 5 | 21-20 | ||||||
8. | DKS Dys | 18 | 20 | 6 | 2 | 10 | 40-49 | 3 | 1 | 5 | 16-23 | 3 | 1 | 5 | 24-26 | ||||||
9. | Avenir II Jabłonna | 18 | 9 | 3 | 0 | 15 | 13-40 | 2 | 0 | 7 | 8-21 | 1 | 0 | 8 | 5-19 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 3-1 |
10. | Victoria Rybczewice | 18 | 9 | 2 | 3 | 13 | 24-71 | 2 | 1 | 6 | 10-29 | 0 | 2 | 7 | 14-42 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1-3 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ||
1 | KS Nasutów | ||||||||||
2 | Krzczonovia Krzczonów | ||||||||||
3 | Mila Turka | ||||||||||
4 | Oleśnia Oleśniki | ||||||||||
5 | Vir Dorohucza | ||||||||||
6 | LKS Biskupice (k. Świdnika) | ||||||||||
7 | Piotrcovia Piotrków | ||||||||||
8 | DKS Dys | ||||||||||
9 | Avenir II Jabłonna | ||||||||||
10 | Victoria Rybczewice |
Kolejka 1 - 31 sierpnia |
Piotrcovia Piotrków | 2-5 | KS Nasutów | |
Vir Dorohucza | 2-0 | Krzczonovia Krzczonów | |
Oleśnia Oleśniki | 3-1 | Mila Turka | |
DKS Dys | 2-3 | LKS Biskupice (k. Świdnika) | |
Victoria Rybczewice | 0-1 | Avenir II Jabłonna |
Kolejka 2 - 6-7 września |
KS Nasutów | 3-0 | Avenir II Jabłonna | |
LKS Biskupice (k. Świdnika) | 7-2 | Victoria Rybczewice | |
w Dorohuczy | |||
Mila Turka | 5-3 | DKS Dys | |
Krzczonovia Krzczonów | 2-0 | Oleśnia Oleśniki | |
Piotrcovia Piotrków | 4-4 | Vir Dorohucza |
Kolejka 3 - 14 września |
Vir Dorohucza | 0-3 | KS Nasutów | |
Oleśnia Oleśniki | 4-3 | Piotrcovia Piotrków | |
DKS Dys | 4-3 | Krzczonovia Krzczonów | |
Victoria Rybczewice | 0-7 | Mila Turka | |
Avenir II Jabłonna | 2-1 | LKS Biskupice (k. Świdnika) |
Kolejka 4 - 21 września |
KS Nasutów | 5-0 | LKS Biskupice (k. Świdnika) | |
Mila Turka | 2-1 | Avenir II Jabłonna | |
Krzczonovia Krzczonów | 5-2 | Victoria Rybczewice | |
Piotrcovia Piotrków | 3-2 | DKS Dys | |
Vir Dorohucza | 3-2 | Oleśnia Oleśniki |
Kolejka 5 - 28 września |
Oleśnia Oleśniki | 3-3 | KS Nasutów | |
DKS Dys | 2-1 | Vir Dorohucza | |
Victoria Rybczewice | 2-1 | Piotrcovia Piotrków | |
Avenir II Jabłonna | 0-3 | Krzczonovia Krzczonów | |
LKS Biskupice (k. Świdnika) | 7-1 | Mila Turka | |
w Dorohuczy |
Kolejka 6 - 5 października |
KS Nasutów | 8-0 | Mila Turka | |
Krzczonovia Krzczonów | 3-2 | LKS Biskupice (k. Świdnika) | |
Piotrcovia Piotrków | 2-0 | Avenir II Jabłonna | |
Vir Dorohucza | 4-2 | Victoria Rybczewice | |
Oleśnia Oleśniki | 3-3 | DKS Dys |
Kolejka 7 - 12 października |
DKS Dys | 1-2 | KS Nasutów | |
Victoria Rybczewice | 1-2 | Oleśnia Oleśniki | |
Avenir II Jabłonna | 1-4 | Vir Dorohucza | |
LKS Biskupice (k. Świdnika) | 0-7 | Piotrcovia Piotrków | |
Mila Turka | 1-1 | Krzczonovia Krzczonów |
Kolejka 8 - 19 października |
KS Nasutów | 2-0 | Krzczonovia Krzczonów | |
Piotrcovia Piotrków | 2-3 | Mila Turka | |
Vir Dorohucza | 3-1 | LKS Biskupice (k. Świdnika) | |
Oleśnia Oleśniki | 1-0 | Avenir II Jabłonna | |
DKS Dys | 1-1 | Victoria Rybczewice |
Kolejka 9 - 26 październik |
Victoria Rybczewice | 2-2 | KS Nasutów | |
Avenir II Jabłonna | 0-3 | DKS Dys | |
LKS Biskupice (k. Świdnika) | 2-1 | Oleśnia Oleśniki | |
Mila Turka | 2-0 | Vir Dorohucza | |
Krzczonovia Krzczonów | 6-1 | Piotrcovia Piotrków |
Kolejka 10 - 19 kwietnia |
KS Nasutów | 5-2 | Piotrcovia Piotrków | |
Krzczonovia Krzczonów | 7-3 | Vir Dorohucza | |
Mila Turka | 6-0 | Oleśnia Oleśniki | |
LKS Biskupice (k. Świdnika) | 3-2 | DKS Dys | |
Avenir II Jabłonna | 2-1 | Victoria Rybczewice |
Kolejka 11 - 26 kwietnia |
Avenir II Jabłonna | 0-2 | KS Nasutów | |
Victoria Rybczewice | 0-4 | LKS Biskupice (k. Świdnika) | |
DKS Dys | 2-3 | Mila Turka | |
Oleśnia Oleśniki | 1-4 | Krzczonovia Krzczonów | |
Vir Dorohucza | 0-2 | Piotrcovia Piotrków |
Kolejka 12 - 3 maja |
KS Nasutów | 6-2 | Vir Dorohucza | |
Piotrcovia Piotrków | 2-4 | Oleśnia Oleśniki | |
Krzczonovia Krzczonów | 4-3 | DKS Dys | |
Mila Turka | 4-4 | Victoria Rybczewice | |
LKS Biskupice (k. Świdnika) | 2-1 | Avenir II Jabłonna |
Kolejka 13 - 10 maja |
LKS Biskupice (k. Świdnika) | 1-2 | KS Nasutów | |
Avenir II Jabłonna | 1-2 | Mila Turka | |
Victoria Rybczewice | 1-3 | Krzczonovia Krzczonów | |
DKS Dys | 0-2 | Piotrcovia Piotrków | |
Oleśnia Oleśniki | 1-3 | Vir Dorohucza |
Kolejka 14 - 17 maja |
KS Nasutów | 5-0 | Oleśnia Oleśniki | |
Vir Dorohucza | 2-3 | DKS Dys | |
Piotrcovia Piotrków | 7-1 | Victoria Rybczewice | |
Krzczonovia Krzczonów | 2-0 | Avenir II Jabłonna | |
Mila Turka | 3-2 | LKS Biskupice (k. Świdnika) |
Kolejka 15 - 24 maja |
Mila Turka | 2-2 | KS Nasutów | |
LKS Biskupice (k. Świdnika) | 4-2 | Krzczonovia Krzczonów | |
Avenir II Jabłonna | 0-2 | Piotrcovia Piotrków | |
Victoria Rybczewice | 0-7 | Vir Dorohucza | |
DKS Dys | 1-6 | Oleśnia Oleśniki |
Kolejka 16 - 31 maja |
KS Nasutów | 2-3 | DKS Dys | |
Oleśnia Oleśniki | 6-0 | Victoria Rybczewice | |
Vir Dorohucza | 4-0 | Avenir II Jabłonna | |
Piotrcovia Piotrków | 3-3 | LKS Biskupice (k. Świdnika) | |
Krzczonovia Krzczonów | 8-1 | Mila Turka |
Kolejka 17 - 7 czerwca |
Krzczonovia Krzczonów | 3-0 | KS Nasutów | |
Mila Turka | 3-1 | Piotrcovia Piotrków | |
LKS Biskupice (k. Świdnika) | 2-1 | Vir Dorohucza | |
Avenir II Jabłonna | 2-3 | Oleśnia Oleśniki | |
Victoria Rybczewice | 4-2 | DKS Dys |
|
Kolejka 18 - 14 czerwca |
KS Nasutów | 6-1 | Victoria Rybczewice | |
DKS Dys | 3-2 | Avenir II Jabłonna | |
Oleśnia Oleśniki | 2-0 | LKS Biskupice (k. Świdnika) | |
Vir Dorohucza | 1-0 | Mila Turka | |
Piotrcovia Piotrków | 2-4 | Krzczonovia Krzczonów |
Amator Rososz-Leopoldów | 2:1 | Błękitni Dys |
2019-11-09, 14:00:00 Rososz 31 |
||
relacja » |
Najbliższa kolejka 16 |
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
A-klasa » Lublin II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 107, wczoraj: 149
ogółem: 2 338 158
statystyki szczegółowe