|
|
|||
Sezon 2016/17
Kadra:
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Sokół Konopnica | 26 | 73 | 24 | 1 | 1 | 131-19 | 13 | 0 | 0 | 69-5 | 11 | 1 | 1 | 62-14 | ||||||
2. | Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) | 26 | 51 | 16 | 3 | 7 | 79-40 | 9 | 2 | 2 | 40-16 | 7 | 1 | 5 | 39-24 | ||||||
3. | BKS Bogucin | 26 | 47 | 15 | 2 | 9 | 69-62 | 7 | 2 | 4 | 35-29 | 8 | 0 | 5 | 34-33 | ||||||
4. | Błękitni Dys | 26 | 45 | 14 | 3 | 9 | 59-37 | 9 | 2 | 2 | 33-15 | 5 | 1 | 7 | 26-22 | ||||||
5. | Piotrcovia Piotrków | 26 | 40 | 12 | 4 | 10 | 60-52 | 6 | 2 | 5 | 36-30 | 6 | 2 | 5 | 24-22 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5-3 |
6. | Pogoń 07 Lubartów | 26 | 40 | 13 | 1 | 12 | 57-74 | 6 | 1 | 6 | 34-39 | 7 | 0 | 6 | 23-35 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3-5 |
7. | GLKS Głusk (Lublin) | 26 | 39 | 12 | 3 | 11 | 42-52 | 6 | 2 | 5 | 16-18 | 6 | 1 | 6 | 26-34 | ||||||
8. | KS Ciecierzyn | 26 | 37 | 10 | 7 | 9 | 57-53 | 5 | 3 | 5 | 31-29 | 5 | 4 | 4 | 26-24 | ||||||
9. | Rohland Tuszów | 26 | 33 | 10 | 3 | 13 | 46-68 | 8 | 1 | 4 | 24-24 | 2 | 2 | 9 | 22-44 | ||||||
10. | Avenir Jabłonna | 26 | 32 | 9 | 5 | 12 | 42-74 | 6 | 2 | 5 | 22-28 | 3 | 3 | 7 | 20-46 | ||||||
11. | LZS Krężnica Jara | 26 | 25 | 8 | 1 | 17 | 35-52 | 4 | 0 | 9 | 20-30 | 4 | 1 | 8 | 15-22 | ||||||
12. | LZS Wierzchowiska | 26 | 17 | 5 | 2 | 19 | 44-118 | 3 | 1 | 9 | 28-62 | 2 | 1 | 10 | 16-56 | ||||||
13. | Motor II Lublin | 26 | 30 | 9 | 3 | 14 | 81-55 | 5 | 0 | 8 | 47-26 | 4 | 3 | 6 | 34-29 | ||||||
Legion Tomaszowice | 26 | 13 | 3 | 4 | 19 | 17-69 | 1 | 3 | 9 | 4-32 | 2 | 1 | 10 | 13-37 | |||||||
Legion Tomaszowice i Motor II Lublin wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej. |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ||||||||
1 | Sokół Konopnica | ||||||||||||||||||||
2 | Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) | ||||||||||||||||||||
3 | BKS Bogucin | ||||||||||||||||||||
4 | Błękitni Dys | ||||||||||||||||||||
5 | Piotrcovia Piotrków | ||||||||||||||||||||
6 | Pogoń 07 Lubartów | ||||||||||||||||||||
7 | GLKS Głusk (Lublin) | ||||||||||||||||||||
8 | KS Ciecierzyn | ||||||||||||||||||||
9 | Rohland Tuszów | ||||||||||||||||||||
10 | Avenir Jabłonna | ||||||||||||||||||||
11 | LZS Krężnica Jara | ||||||||||||||||||||
12 | LZS Wierzchowiska | ||||||||||||||||||||
13 | Motor II Lublin | ||||||||||||||||||||
14 | Legion Tomaszowice | ||||||||||||||||||||
*** - obustronny walkower |
Kolejka 1 - 20-21 sierpnia |
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) | 3-1 | Piotrcovia Piotrków | 21 sierpnia, 17:00 |
LZS Krężnica Jara | 3-0 | LZS Wierzchowiska | 21 sierpnia, 11:00 |
(wo) | |||
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz | |||
Rohland Tuszów | 3-2 | Błękitni Dys | 21 sierpnia, 17:00 |
Pogoń 07 Lubartów | 1-3 | GLKS Głusk (Lublin) | 20 sierpnia, 17:00 |
Legion Tomaszowice | 0-5 | Sokół Konopnica | 21 sierpnia, 17:00 |
KS Ciecierzyn | 4-2 | Motor II Lublin | 21 sierpnia, 15:00 |
Avenir Jabłonna | 2-4 | BKS Bogucin | 21 sierpnia, 17:00 |
Kolejka 2 - 27-28 sierpnia |
Piotrcovia Piotrków | 2-3 | BKS Bogucin | 28 sierpnia, 17:00 |
Motor II Lublin | 18-0 | Avenir Jabłonna | 28 sierpnia, 17:00 |
Sokół Konopnica | 2-0 | KS Ciecierzyn | 27 sierpnia, 12:00 |
GLKS Głusk (Lublin) | 2-0 | Legion Tomaszowice | 27 sierpnia, 16:00 |
Błękitni Dys | 6-0 | Pogoń 07 Lubartów | 28 sierpnia, 11:00 |
LZS Wierzchowiska | 1-5 | Rohland Tuszów | 28 sierpnia, 17:00 |
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) | 3-0 | LZS Krężnica Jara | 28 sierpnia, 17:00 |
Kolejka 3 - 3-4 września |
LZS Krężnica Jara | 0-2 | Piotrcovia Piotrków | 3 września, 17:00 |
Rohland Tuszów | 0-4 | Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) | 4 września, 17:00 |
(wo) | |||
na boisku 1-4 | |||
Pogoń 07 Lubartów | 4-1 | LZS Wierzchowiska | 3 września, 16:00 |
Legion Tomaszowice | 1-0 | Błękitni Dys | 4 września, 14:30 |
KS Ciecierzyn | 3-4 | GLKS Głusk (Lublin) | 4 września, 15:00 |
Avenir Jabłonna | 0-9 | Sokół Konopnica | 4 września, 17:00 |
BKS Bogucin | 1-4 | Motor II Lublin | 3 września, 15:00 |
Kolejka 4 - 10-11 września |
Piotrcovia Piotrków | 0-5 | Motor II Lublin | 11 września, 16:00 |
Sokół Konopnica | 10-1 | BKS Bogucin | 10 września, 16:30 |
GLKS Głusk (Lublin) | 1-0 | Avenir Jabłonna | 10 września, 16:00 |
Błękitni Dys | 1-1 | KS Ciecierzyn | 11 września, 11:00 |
LZS Wierzchowiska | 0-4 | Legion Tomaszowice | 11 września, 16:30 |
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) | 2-3 | Pogoń 07 Lubartów | 11 września, 16:00 |
LZS Krężnica Jara | 0-3 | Rohland Tuszów | 11 września, 11:00 |
Kolejka 5 - 17-18 września |
Rohland Tuszów | 0-3 | Piotrcovia Piotrków | 18 września, 16:00 |
Pogoń 07 Lubartów | 0-4 | LZS Krężnica Jara | 18 września, 15:00 |
Legion Tomaszowice | 0-0 | Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) | 18 września, 16:00 |
KS Ciecierzyn | 4-2 | LZS Wierzchowiska | 18 września, 15:00 |
Avenir Jabłonna | 2-1 | Błękitni Dys | 18 września, 16:00 |
BKS Bogucin | 0-3 | GLKS Głusk (Lublin) | 18 września, 16:00 |
(wo) | |||
na boisku 0-2 | |||
Motor II Lublin | 5-1 | Sokół Konopnica | 18 września, 16:00 |
Kolejka 6 - 24-25 września |
Piotrcovia Piotrków | 2-4 | Sokół Konopnica | 25 września, 15:00 |
GLKS Głusk (Lublin) | 2-2 | Motor II Lublin | 24 września, 11:00 |
Błękitni Dys | 0-5 | BKS Bogucin | 25 września, 11:00 |
(wo) | |||
na boisku 1-5 | |||
LZS Wierzchowiska | 2-3 | Avenir Jabłonna | 25 września, 16:30 |
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) | 2-1 | KS Ciecierzyn | 25 września, 16:00 |
LZS Krężnica Jara | 2-4 | Legion Tomaszowice | 25 września, 11:00 |
Rohland Tuszów | 5-1 | Pogoń 07 Lubartów | 25 września, 16:00 |
Kolejka 7 - 1-2 października |
Pogoń 07 Lubartów | 0-3 | Piotrcovia Piotrków | 2 października, 14:00 |
(wo) | |||
nie odbył się - gospodarze nie posiadali kompletnych dokumentów | |||
Legion Tomaszowice | 2-2 | Rohland Tuszów | 2 października, 16:00 |
KS Ciecierzyn | 0-2 | LZS Krężnica Jara | 2 października, 15:00 |
Avenir Jabłonna | 0-3 | Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) | 2 października, 15:00 |
BKS Bogucin | 8-1 | LZS Wierzchowiska | 2 października, 16:00 |
Sokół Konopnica | 6-0 | GLKS Głusk (Lublin) | 1 października, 11:00 |
Błękitni Dys | 1-1 | Motor II Lublin | 1 października, 10:00 |
Kolejka 8 - 8-9 października |
Piotrcovia Piotrków | 5-3 | GLKS Głusk (Lublin) | 9 października, 14:00 |
Błękitni Dys | 1-2 | Sokół Konopnica | 9 października, 11:00 |
LZS Wierzchowiska | 2-9 | Motor II Lublin | 8 października, 16:00 |
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) | 5-3 | BKS Bogucin | 9 października, 15:00 |
LZS Krężnica Jara | 1-2 | Avenir Jabłonna | 9 października, 11:00 |
Rohland Tuszów | 1-4 | KS Ciecierzyn | 9 października, 15:00 |
Pogoń 07 Lubartów | 3-2 | Legion Tomaszowice | 9 października, 13:00 |
Kolejka 9 - 15-16 października |
Legion Tomaszowice | 1-1 | Piotrcovia Piotrków | 16 października, 14:00 |
KS Ciecierzyn | 4-0 | Pogoń 07 Lubartów | 16 października, 15:00 |
Avenir Jabłonna | 4-0 | Rohland Tuszów | 16 października, 15:00 |
(wo) | |||
na boisku 4-1 | |||
BKS Bogucin | 2-1 | LZS Krężnica Jara | 15 października, 11:00 |
Motor II Lublin | 9-1 | Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) | 16 października, 11:00 |
Sokół Konopnica | 10-1 | LZS Wierzchowiska | 15 października, 15:30 |
GLKS Głusk (Lublin) | 1-1 | Błękitni Dys | 15 października, 15:30 |
Kolejka 10 - 22-23 października |
Piotrcovia Piotrków | 3-2 | Błękitni Dys | 23 października, 13:00 |
LZS Wierzchowiska | 3-2 | GLKS Głusk (Lublin) | 23 października, 13:30 |
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) | 1-5 | Sokół Konopnica | 23 października, 15:00 |
LZS Krężnica Jara | 0-7 | Motor II Lublin | 20 listopada, 11:00 |
w pierwotnym terminie (22 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Rohland Tuszów | 2-1 | BKS Bogucin | 23 października, 14:00 |
Pogoń 07 Lubartów | 5-1 | Avenir Jabłonna | 23 października, 13:00 |
KS Ciecierzyn | 2-2 | Legion Tomaszowice | 20 listopada, 13:00 |
w pierwotnym terminie (23 października, 13:00) w Tomaszowicach odwołany / w drugim terminie (26 października) w Tomaszowicach odwołany |
Kolejka 11 - 29-30 października |
KS Ciecierzyn | 1-1 | Piotrcovia Piotrków | 30 października, 13:00 |
Avenir Jabłonna | 3-1 | Legion Tomaszowice | 30 października, 14:00 |
BKS Bogucin | 4-2 | Pogoń 07 Lubartów | 29 października, 13:00 |
Motor II Lublin | 8-0 | Rohland Tuszów | 30 października, 13:00 |
Sokół Konopnica | 8-0 | LZS Krężnica Jara | 29 października, 13:00 |
GLKS Głusk (Lublin) | 0-3 | Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) | 29 października, 15:00 |
(wo) | |||
na boisku 3-1 | |||
Błękitni Dys | 4-1 | LZS Wierzchowiska | 30 października, 11:00 |
Kolejka 12 - 5-6 listopada |
Piotrcovia Piotrków | 6-0 | LZS Wierzchowiska | 6 listopada, 13:00 |
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) | 1-0 | Błękitni Dys | 6 listopada, 13:30 |
LZS Krężnica Jara | 6-1 | GLKS Głusk (Lublin) | 6 listopada, 11:00 |
Rohland Tuszów | 0-6 | Sokół Konopnica | 6 listopada, 13:00 |
Pogoń 07 Lubartów | 4-4 | Motor II Lublin | 6 listopada, 12:00 |
Legion Tomaszowice | 0-3 | BKS Bogucin | 6 listopada, 11:00 |
KS Ciecierzyn | 3-3 | Avenir Jabłonna | 6 listopada, 13:00 |
Kolejka 13 - 12-13 listopada |
Avenir Jabłonna | 0-3 | Piotrcovia Piotrków | 12 listopada, 13:00 |
BKS Bogucin | 2-2 | KS Ciecierzyn | 26 listopada, 13:00 |
w pierwotnym terminie (12 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Motor II Lublin | 7-0 | Legion Tomaszowice | 13 listopada, 11:00 |
Sokół Konopnica | 6-0 | Pogoń 07 Lubartów | 12 listopada, 13:00 |
GLKS Głusk (Lublin) | 3-2 | Rohland Tuszów | 12 listopada, 14:00 |
Błękitni Dys | 2-1 | LZS Krężnica Jara | 13 listopada, 11:00 |
LZS Wierzchowiska | 0-11 | Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) | 13 listopada, 13:00 |
Kolejka 14 - 25-26 marca |
Piotrcovia Piotrków | 4-1 | Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) | 26 marca, 15:00 |
LZS Wierzchowiska | 2-0 | LZS Krężnica Jara | 25 marca, 11:00 |
Błękitni Dys | 3-2 | Rohland Tuszów | 26 marca, 11:00 |
GLKS Głusk (Lublin) | 0-1 | Pogoń 07 Lubartów | 25 marca, 15:00 |
Sokół Konopnica | 3-0 | Legion Tomaszowice | |
(wo) | |||
Motor II Lublin | 0-3 | KS Ciecierzyn | |
(wo) | |||
BKS Bogucin | 5-1 | Avenir Jabłonna | 5 kwietnia, 17:00 |
w pierwotnym terminie (26 marca, 12:00) odwołany |
Kolejka 15 - 1-2 kwietnia |
BKS Bogucin | 3-1 | Piotrcovia Piotrków | 2 kwietnia, 12:00 |
Avenir Jabłonna | 3-0 | Motor II Lublin | |
(wo) | |||
KS Ciecierzyn | 2-6 | Sokół Konopnica | 2 kwietnia, 15:00 |
Legion Tomaszowice | 0-3 | GLKS Głusk (Lublin) | |
(wo) | |||
Pogoń 07 Lubartów | 3-0 | Błękitni Dys | 2 kwietnia, 12:00 |
Rohland Tuszów | 2-1 | LZS Wierzchowiska | 2 kwietnia, 16:00 |
LZS Krężnica Jara | 0-3 | Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) | 2 kwietnia, 11:00 |
Kolejka 16 - 8-9 kwietnia |
Piotrcovia Piotrków | 2-0 | LZS Krężnica Jara | 9 kwietnia, 15:00 |
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) | 5-1 | Rohland Tuszów | 9 kwietnia, 14:00 |
LZS Wierzchowiska | 2-3 | Pogoń 07 Lubartów | 9 kwietnia, 11:00 |
Błękitni Dys | 3-0 | Legion Tomaszowice | |
(wo) | |||
GLKS Głusk (Lublin) | 3-0 | KS Ciecierzyn | 8 kwietnia, 16:00 |
Sokół Konopnica | 2-1 | Avenir Jabłonna | 8 kwietnia, 16:00 |
Motor II Lublin | 0-3 | BKS Bogucin | |
(wo) |
Kolejka 17 - 15 kwietnia |
Motor II Lublin | 0-3 | Piotrcovia Piotrków | |
(wo) | |||
BKS Bogucin | 2-2 | Sokół Konopnica | 15 kwietnia, 12:00 |
Avenir Jabłonna | 1-2 | GLKS Głusk (Lublin) | 2 kwietnia, 15:00 |
KS Ciecierzyn | 2-3 | Błękitni Dys | 15 kwietnia, 13:00 |
Legion Tomaszowice | 0-3 | LZS Wierzchowiska | |
(wo) | |||
Pogoń 07 Lubartów | 3-2 | Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) | 15 kwietnia, 11:00 |
w Rokitnie | |||
Rohland Tuszów | 0-0 | LZS Krężnica Jara | 15 kwietnia, 13:00 |
Kolejka 18 - 22-23 kwietnia |
Piotrcovia Piotrków | 1-1 | Rohland Tuszów | 22 kwietnia, 11:00 |
LZS Krężnica Jara | 1-2 | Pogoń 07 Lubartów | 22 kwietnia, 17:00 |
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) | 3-0 | Legion Tomaszowice | |
(wo) | |||
LZS Wierzchowiska | 4-4 | KS Ciecierzyn | 23 kwietnia, 12:00 |
Błękitni Dys | 1-0 | Avenir Jabłonna | 23 kwietnia, 11:00 |
GLKS Głusk (Lublin) | 0-2 | BKS Bogucin | 22 kwietnia, 16:00 |
Sokół Konopnica | 3-0 | Motor II Lublin | |
(wo) |
Kolejka 19 - 29-30 kwietnia |
Sokół Konopnica | 6-1 | Piotrcovia Piotrków | 29 kwietnia, 17:00 |
Motor II Lublin | 0-3 | GLKS Głusk (Lublin) | |
(wo) | |||
BKS Bogucin | 0-4 | Błękitni Dys | 8 kwietnia, 16:00 |
Avenir Jabłonna | 2-2 | LZS Wierzchowiska | 30 kwietnia, 12:00 |
KS Ciecierzyn | 1-2 | Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) | 30 kwietnia, 15:00 |
Legion Tomaszowice | 0-3 | LZS Krężnica Jara | |
(wo) | |||
Pogoń 07 Lubartów | 5-3 | Rohland Tuszów | 30 kwietnia, 12:00 |
Kolejka 20 - 3 maja |
Motor II Lublin | 0-3 | Błękitni Dys | |
(wo) | |||
Piotrcovia Piotrków | 2-3 | Pogoń 07 Lubartów | 3 maja, 16:00 |
Rohland Tuszów | 3-0 | Legion Tomaszowice | |
(wo) | |||
LZS Krężnica Jara | 4-0 | KS Ciecierzyn | 3 maja, 11:00 |
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) | 1-1 | Avenir Jabłonna | 3 maja, 15:00 |
LZS Wierzchowiska | 3-4 | BKS Bogucin | 3 maja, 12:00 |
GLKS Głusk (Lublin) | 0-3 | Sokół Konopnica | 3 maja, 16:00 |
Kolejka 21 - 6-7 maja |
GLKS Głusk (Lublin) | 0-3 | Piotrcovia Piotrków | 6 maja, 17:00 |
(wo) | |||
w Pszczelej Woli / gospodarze zrezygnowali z gry | |||
Sokół Konopnica | 4-0 | Błękitni Dys | 6 maja, 14:00 |
Motor II Lublin | 0-3 | LZS Wierzchowiska | |
(wo) | |||
BKS Bogucin | 1-7 | Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) | 7 maja, 12:00 |
Avenir Jabłonna | 1-0 | LZS Krężnica Jara | 7 maja, 17:00 |
KS Ciecierzyn | 3-2 | Rohland Tuszów | 7 maja, 15:00 |
Legion Tomaszowice | 0-3 | Pogoń 07 Lubartów | |
(wo) |
Kolejka 22 - 13-14 maja |
Piotrcovia Piotrków | 3-0 | Legion Tomaszowice | |
(wo) | |||
Pogoń 07 Lubartów | 2-3 | KS Ciecierzyn | 14 maja, 12:00 |
w Rokitnie | |||
Rohland Tuszów | 3-1 | Avenir Jabłonna | 13 maja, 16:00 |
LZS Krężnica Jara | 3-0 | BKS Bogucin | 14 maja, 11:00 |
w Niedrzwicy Kościelnej | |||
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) | 3-0 | Motor II Lublin | |
(wo) | |||
LZS Wierzchowiska | 1-8 | Sokół Konopnica | 14 maja, 12:00 |
Błękitni Dys | 7-1 | GLKS Głusk (Lublin) | 14 maja, 11:00 |
Kolejka 23 - 20-21 maja |
Legion Tomaszowice | 0-3 | KS Ciecierzyn | |
(wo) | |||
Błękitni Dys | 2-0 | Piotrcovia Piotrków | 21 maja, 11:00 |
GLKS Głusk (Lublin) | 2-0 | LZS Wierzchowiska | 20 maja, 17:00 |
Sokół Konopnica | 4-1 | Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) | 20 maja, 17:00 |
Motor II Lublin | 0-3 | LZS Krężnica Jara | |
(wo) | |||
BKS Bogucin | 4-1 | Rohland Tuszów | 20 maja, 11:00 |
Avenir Jabłonna | 3-2 | Pogoń 07 Lubartów | 21 maja, 17:00 |
Kolejka 24 - 27-28 maja |
Piotrcovia Piotrków | 2-4 | KS Ciecierzyn | 27 maja, 11:00 |
Legion Tomaszowice | 0-3 | Avenir Jabłonna | |
(wo) | |||
Pogoń 07 Lubartów | 4-5 | BKS Bogucin | 26 maja, 18:00 |
Rohland Tuszów | 3-0 | Motor II Lublin | |
(wo) | |||
LZS Krężnica Jara | 0-3 | Sokół Konopnica | 27 maja, 18:00 |
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) | 0-0 | GLKS Głusk (Lublin) | 28 maja, 17:00 |
LZS Wierzchowiska | 2-7 | Błękitni Dys | 28 maja, 12:00 |
Kolejka 25 - 3-4 czerwca |
LZS Wierzchowiska | 6-2 | Piotrcovia Piotrków | 4 czerwca, 17:30 |
Błękitni Dys | 2-1 | Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) | 4 czerwca, 17:30 |
GLKS Głusk (Lublin) | 2-1 | LZS Krężnica Jara | 4 czerwca, 17:30 |
Sokół Konopnica | 5-0 | Rohland Tuszów | 3 czerwca, 16:00 |
Motor II Lublin | 0-3 | Pogoń 07 Lubartów | |
(wo) | |||
BKS Bogucin | 3-0 | Legion Tomaszowice | |
(wo) | |||
Avenir Jabłonna | 1-1 | KS Ciecierzyn | 4 czerwca, 17:30 |
Kolejka 26 - 10-11 czerwca |
Piotrcovia Piotrków | 4-4 | Avenir Jabłonna | 11 czerwca, 18:00 |
KS Ciecierzyn | 2-0 | BKS Bogucin | 10 czerwca, 16:00 |
Legion Tomaszowice | - | Motor II Lublin | |
(wo) | |||
obustronny walkower | |||
Pogoń 07 Lubartów | 0-8 | Sokół Konopnica | 10 czerwca, 16:00 |
Rohland Tuszów | 2-1 | GLKS Głusk (Lublin) | 11 czerwca, 18:00 |
LZS Krężnica Jara | 0-3 | Błękitni Dys | 11 czerwca, 18:00 |
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) | 11-1 | LZS Wierzchowiska | 11 czerwca, 18:00 |
źródło 90minut.pl
Amator Rososz-Leopoldów | 2:1 | Błękitni Dys |
2019-11-09, 14:00:00 Rososz 31 |
||
relacja » |
Najbliższa kolejka 16 |
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
A-klasa » Lublin II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 56, wczoraj: 161
ogółem: 2 338 268
statystyki szczegółowe